CityZen pánské boxerky RENNES černá

Není vidět pot a odolá špíně Unikátní a chytré vlastnosti, díky kterým je naše oblečení jedinečné na trhu, zajišťuje technologie CityZen®. Vnější strana je odolná vůči...
Doprava 70 Kč,Do 3 dnů

modrá
Materiál
100 % bavlna

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• Opakovaná koupě. Dražší, ale perfektně sedí, příjemně se nosí.

příjemný material

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

zakoupeno jako dárek, kvalitní materiál, hezky zabalené, určitě obdarovaného potěší

Značka
Typ
boxerky
Barva
modrá
Materiál
100 % bavlna

Není vidět pot a odolá špíně

Unikátní a chytré vlastnosti, díky kterým je naše oblečení jedinečné na trhu, zajišťuje technologie CityZen®. Vnější strana je odolná vůči tekutinám a špíně a vše z ní ihned sklepete nebo jemně setřete. Vnitřní vrstva absorbuje vlhkost a rozvádí ji do větší plochy, aby látka nestudila a pot se rychleji odpařil přes pleteninu. Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu – mokré skvrny od potu nejsou zvenku vidět.

Boxerky s částečně všitou gumou

Boxerky RENNES jsou typické svou částečně všitou širokou gumou, která zabraňuje přetáčení, a na jejíž střed jsme umístili černou etiketu. Prémiová bavlna s elastanem se postará o pohodlí a pružnost, takže vás boxerky nebudou omezovat v pohybu. Delší nohavičky se nevyhrnují, naopak skvěle sedí pod kalhotami, a díky plochému švu neškrábou. Přední část je zdvojená, aby na nich nebylo nic vidět a boxerkám jsme také přidali antibakteriální úpravu, která aktivně ničí bakterie a v kombinaci s rychlým odpařováním vlhkosti snižuje zápach.

Opravdu to funguje

To, že naše technologie doopravdy funguje, potvrzují výzkumy z laboratoří a také více než 150 tisíc spokojených zákazníků. Mezi prvními naše oblečení zkoumala Technická univerzita v Liberci, která svými výsledky podtrhla tvrzení, že technologie vážně funguje - více si přečtěte v článku. Následně výzkumné centrum CEITEC analyzovalo odpařování vlhkosti a došlo k závěru, že oblečení je skvěle prodyšné. Také jsme si nechali změřit, zda oblečení CityZen chrání pokožku před slunečním zářením. A výsledek? V testu jsme prošli a dokonce jsme získali UPF 50+. Více se o našem příběhu, technologii a oblečení dozvíte i z různých médií, které jsme pro vás shromáždili v článku „Napsali o nás“.

Přidané hodnoty oblečení

Všechno oblečení CityZen šijeme v České republice a na Slovensku. Dáváme si záležet na tom, abychom vše od první nitky vyráběli u nás a podporovali tak místní textilní průmysl. Zároveň máme díky tomu možnost důkladně dohlížet na kvalitu a dodržování ekologických postupů ve výrobě. Máme rádi přírodu a uvědomujeme si, jaký dopad na ni má textilní průmysl, proto ji chceme podporovat a dávat ji možnost dýchat. Současně jsme spojili síly s projektem clevercare, díky kterému si všichni osvojíme triky, jak šetrně pečovat o oblečení, prodloužit jeho životnost a ulevit životnímu prostředí.

Vše o výrobě se dozvíte na stránce Příběh trika.

Není vidět pot

Nebude na vás vidět pot.

Odolá špíně

Tekutiny stečou po povrchu a nezanechají stopu.

Snižuje zápach

Je z bavlny a rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

Prémiová bavlna

Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

Silně saje a rychle schne

Překvapí vás, jak si triko poradí s tělesnou vlhkostí.

Fér k přírodě

Trika jsou 100% recyklovatelná a nevozíme je přes půl planety.

Pánské boxerky RENNES

Jak vybrat správnou velikost?

Objednejte si svoji běžnou velikost. Jestli chcete mít jistotu, doporučujeme změřit svoje oblíbené boxerky a porovnat míry s velikostní tabulkou. Důležitý je rozměr B.

Velikost

A

B

C

M - pas max 84 cm 31 34 22

L - pas max 90 cm 32 36 23

XL - pas max 96 cm 33 38 24

XXL - pas max 102 cm 34 40 25 3XL - pas max 110 cm 35 42 26 4XL - pas max 110 cm 36 44 27

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• Opakovaná koupě. Dražší, ale perfektně sedí, příjemně se nosí.

příjemný material

• Super :-)
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Zboží má opravdu udávané vlastnosti, nepropotíte se, není nic cítit :)

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Nejlepší produkt na trhu,výborná kvalita.Doporučuji všem,kdo ho ještě nevyzkoušeli

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Velmi příjemný materiál a velice pohodlný střih

Manžel je spokojený.

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Kvalita, pohodlí, snadná údržba a gungují tak, jak reklama slibuje.